Přihlášení
Registrovat

 0 položek

 

                    


Aktuality a novinkyOhlédnutí za Küberit DaysJak vypadaly Küberit Days pořádané v Praze a Kroměříži? Podívejte se na krátký sestřih z těchto akcí!
Ohýbatelné schodové profily KüberitDalší novinkou potěšíme opět milovníky oblých tvarů.
Představujeme Vám ohýbatelné schodové profily značky Küberit.

Tento produkt zn. Küberit vytvořila pro přesné, rychlé a jednoduché obkládání zaoblených schodů. Jednoduše si profil ohnete na našich střediscích v Kroměříži a Praze nebo si ohýbací nářadí můžete na Vaši zakázku rovnou pronajmout.

Tyto profily přinášíme ve dvou variantách - s otevřenými prostřihy nebo s možností vložení. Průměr jejich možného ohybu se odvíjí od šířky horní plochy profilu a pohybuje se v rozpětí od 80 do 300 mm. Podrobné informace o průměru ohybu naleznete ve specifikaci každého produktu. Ohýbatelné schodové profily je možné využít pro podlahové krytiny od 2,5 mm až do 7 mm tloušťky, což umožňuje využití i pro moderní vinylové podlahy.

Varianta s otevřenými prostřihy

            Varianta
             pro vložení

             Vybírat si můžete ze dvou eloxovaných              (kovových) povrchů – stříbro a imitace nerezi.

 
 
 
 
 
 


PROFIL Team sponzoruje plochou dráhu v KopřivniciV neděli 8.10. proběhlo Mezinárodní Mistrovství České republiky na dlouhé ploché dráze. Jelikož jsme nadšenými sponzory AK Plochá Dráha Kopřivnice, přinášíme Vám pár poutavých okamžiků z tohoto závodu.