Přihlášení
Registrovat

 0 položek

 

                    


Aktuality a novinkySoutěž s PROFIL Teamem!Vážení zákazníci, obchodní přátelé a příznivci.
 
V tomto roce oslaví naše firma 15 let od svého založení a my jsme pro Vás (i pro nás) připravili několik akcí, kterými bychom rádi zpestřili naši obchodní a výrobní činnost.
První z nich je letní soutěž, která již 15. 6. začíná.
 
Ulov PROFIL Team auťák!
 


Naše reklamní vozy, které křižují na svých cestách celou republiku, jsme nepřehlédnutelně označili a Vaším úkolem bude pořídit fotografii některého z nich a umístit ji na naši facebookovou stránku.
 
Lovit můžete kterýkoliv den i o víkendu, kdy se auta mohou objevit u nějakého atraktivního turistického cíle.

Každý soutěžící může zaslat maximálně 3 fotografie (samozřejmě z různých míst :-)), za které obdrží drobný dárek. Zaslané fotografie poté slosujeme a 3 výherci získají hodnotné propagační a upomínkové předměty. Dále vybereme 3 nejzdařilejší obrázky a jejich autory rovněž odměníme hodnotnými cenami. Autora toho nejlepšího snímku odměníme navíc i hlavní výhrou – tabletem Huawei.
 
Soutěž končí 31.8.2018 a v září proběhne vyhodnocení v rámci oslavy 15. výročí.


 
Takže od pátku mějte oči pěkně "na šťopkách” a za celý náš tým Vám přejeme úspěšný lov :-).Podrobné soutěžní podmínky ke stažení zde.Ohlédnutí za Küberit DaysJak vypadaly Küberit Days pořádané v Praze a Kroměříži? Podívejte se na krátký sestřih z těchto akcí!
PROFIL Team sponzoruje plochou dráhu v KopřivniciV neděli 8.10. proběhlo Mezinárodní Mistrovství České republiky na dlouhé ploché dráze. Jelikož jsme nadšenými sponzory AK Plochá Dráha Kopřivnice, přinášíme Vám pár poutavých okamžiků z tohoto závodu.