Přechodové lišty a profily

 V této kategorii PROFIL Team nabízí přechodové lišty a přechodové profily v široké škále druhů a barevných provedení. Jedná se zejména o hliníkové lišty a hliníkové profily s eloxovaným (kovovým) povrchem a profily potažené (kašírované) laminátovou fólií s imitací dřevěných povrchů.

Položky 110 z celkem 25

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. Další

Nastavit sestupně
Profi-Tec MASTER

Profi- Tec MASTER - přechodový profil 34 mm, tl. materiálu 10 - 17,5 mm, nivelace do 6mm

Hliníkový profil s plastovou základnou spojený ozubeným kloubem umožňuje variabilní spojení, které se přizpůsobí rozdílu výšky podlah až do 6 mm. Je určen pro tloušťku podlah od 10 do 17,5 mm.

detail
Profi-Tec XXL

Profi-Tec XXL - přechodový profil 43 mm, tl. materiálu 16 - 23,5 mm, nivelace do 6 mm

Hliníkový profil s plastovou základnou spojený ozubeným kloubem, který umožňuje variabilní spojení, které se přizpůsobí rozdílu výšky podlah až do 6 mm. Je určen pro tloušťku podlah od 16 do 23,5 mm.

detail
Profil-Tec MASTER

Profil-Tec MASTER - vyrovnávací profil 47 mm, tl. materiálu 7 - 17,5 mm, nivelace do 16 mm

Hliníkový profil s plastovou základnou spojený ozubeným kloubem umožňuje variabilní spojení, které se přizpůsobí rozdílu výšky podlah až do 17,5 mm. Je určen pro tloušťku podlah od 7 do 17,5 mm.

detail
Profi-Tec XXL

Profi-Tec XXL - vyrovnávací profil 54 mm, tl. materiálu 16 - 23,5 mm, nivelace do 23,5 mm

Hliníkový profil s plastovou základnou spojený ozubeným kloubem, který umožňuje variabilní spojení, které se přizpůsobí rozdílu výšky podlah až do 23,5 mm. Je určen pro tloušťku podlah od 16 do 23,5 mm.

detail
Přechodový profil 36 mm - plochý

Přechodový profil 36 mm

 Hliníkový profil se spodní drážkou pro upevnění kovovými trny s plastovými hmoždinkami (součást balení). Je určen pro rozdíl výšky podlah 0 mm. Profil je hladký bez drážek.

detail
Přechodový profil 40 mm - oblý

Přechodový profil 40 mm - oblý, nivelace do 6 mm (kovový trn s hmoždinkou)

Přechodová lišta se spodní drážkou pro upevnění kovovými trny s plastovými hmoždinkami (součást balení). Je určen pro rozdíl výšky podlah od 0 do 6 mm. Na spodní straně je opatřen nelepivými silikonovými proužky, které zabraňují klepání profilu a vnikání prachu a nečistot. Profil je hladký bez drážek.

detail
Přechodový profil 50 mm - oblý

Přechodový profil 50 mm - oblý, nivelace do 16 mm (kovový trn s hmoždinkou)

 Hliníkový profil se spodní drážkou pro upevnění kovovými trny s plastovými hmoždinkami (součást balení). Je určen pro rozdíl výšky podlah od 0 do 16 mm. Na spodní straně je opatřen nelepivými silikonovými proužky, které zabraňují klepání profilu a vnikání prachu a nečistot. Profil je hladký bez drážek.

detail
PRINZ- D.O.S. - přechodový profil 38 mm

PRINZ- D.O.S. - přechodový profil 38 mm, nivelace 4 - 15 mm

Hliníkový profil se spodní drážkou pro upevnění plastovými trny (součást balení). Jeho speciální tvar je určen pro rozdíl výšky podlah od 4 do 15 mm. Eloxovaný profil má protiskluzové drážky, fóliovaný je hladký.

detail
PRINZ- D.O.S. - přechodový profil 52 mm

PRINZ- D.O.S. - přechodový profil 52 mm, nivelace 12 - 23,5 mm / DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB !!!

Hliníkový profil se spodní drážkou pro upevnění plastovými trny (součást balení). Jeho speciální tvar je určen pro rozdíl výšky podlah od 12 do 23,5 mm. Eloxovaný profil má protiskluzové drážky, fóliovaný je hladký.

 

detail
Přechodový profil 30 mm - oblý

Přechodový profil 30 mm - oblý

Hliníkový profil šroubovací nebo samolepící určený pro přechody podlah s maximálním převýšením 5 - 6 mm. V eloxovaném i fóliovaném provedení je profil hladký.

detail

Položky 110 z celkem 25

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. Další

Nastavit sestupně