Profily narážecí

   Tato kategorie obsahuje narážecí profily a narážecí lišty upevněné k povrchu plastovým nebo kovovým trnem. Zaručuje pevný spoj a přitažení
   podlahové krytiny bez narušení optické celistvosti povrchu lišty.

položek: 7

na stránku

Nastavit sestupně
Přechodový profil 30 mm - oblý

Přechodový profil 30 mm - oblý, nivelace do 5 mm (kovový trn s hmoždinkou)

Hliníková lišta se spodní drážkou pro upevnění kovovými trny s plastovými hmoždinkami (součást balení). Je určen pro rozdíl výšky podlah od 0 do 5 mm.

detail
Přechodový profil 36 mm - plochý

Přechodový profil 36 mm

 Hliníkový profil se spodní drážkou pro upevnění kovovými trny s plastovými hmoždinkami (součást balení). Je určen pro rozdíl výšky podlah 0 mm. Profil je hladký bez drážek.

detail
Přechodový profil 40 mm - oblý

Přechodový profil 40 mm - oblý, nivelace do 6 mm (kovový trn s hmoždinkou)

Přechodová lišta se spodní drážkou pro upevnění kovovými trny s plastovými hmoždinkami (součást balení). Je určen pro rozdíl výšky podlah od 0 do 6 mm. Na spodní straně je opatřen nelepivými silikonovými proužky, které zabraňují klepání profilu a vnikání prachu a nečistot. Profil je hladký bez drážek.

detail
Přechodový profil 50 mm - oblý

Přechodový profil 50 mm - oblý, nivelace do 16 mm (kovový trn s hmoždinkou)

 Hliníkový profil se spodní drážkou pro upevnění kovovými trny s plastovými hmoždinkami (součást balení). Je určen pro rozdíl výšky podlah od 0 do 16 mm. Na spodní straně je opatřen nelepivými silikonovými proužky, které zabraňují klepání profilu a vnikání prachu a nečistot. Profil je hladký bez drážek.

detail
PRINZ- D.O.S. - přechodový profil 38 mm

PRINZ- D.O.S. - přechodový profil 38 mm, nivelace 4 - 15 mm

Hliníkový profil se spodní drážkou pro upevnění plastovými trny (součást balení). Jeho speciální tvar je určen pro rozdíl výšky podlah od 4 do 15 mm. Eloxovaný profil má protiskluzové drážky, fóliovaný je hladký.

detail
PRINZ- D.O.S. - přechodový profil 52 mm

PRINZ- D.O.S. - přechodový profil 52 mm, nivelace 12 - 23,5 mm / DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB !!!

Hliníkový profil se spodní drážkou pro upevnění plastovými trny (součást balení). Jeho speciální tvar je určen pro rozdíl výšky podlah od 12 do 23,5 mm. Eloxovaný profil má protiskluzové drážky, fóliovaný je hladký.

 

detail
PRINZ- D.O.S. - přechodový profil 47 mm, nivelace 0 - 17,5 mm

PRINZ- D.O.S. - přechodový profil 47 mm, nivelace 0 - 17,5 mm

 Univerzální přechodový a nájezdový profil upevněný plastovými trny. Speciální konstrukce dvou drážek umožňuje nivelaci od 0 až do 17,5 mm. Eloxovaný profil je opatřen na povrchu protiskluzovými drážkami, fóliovaný je hladký.

detail

položek: 7

na stránku

Nastavit sestupně