Přihlášení
Registrovat

 0 položek

 

                    


Schodové hrany

Tato kategorie obsahuje schodové hrany a schodové profily. Jsou určeny pro krytí schodových hran, olemování podlahových konvertorů, aj.
Vybírat můžete také ze schodových profilů značky Küberit.


Zobraz na stránce:
Schodová hrana 25 x 10 | EKOWinner (samolepící)

Samolepící schodový profil 25x10 mm.Schodová hrana 25 x 10 mm (šroubovací, samolepící)

Hliníková schodová hrana šroubovací nebo samolepící. V eloxovaném i fóliovaném provedení má dvě protiskluzové drážky. Je určen pro krytí schodových hran, olemování podlahových konvertorů, aj.Schodová hrana 25 x 20 mm (šroubovací, samolepící)

Hliníková schodová hrana šroubovací nebo samolepící. V eloxovaném i fóliovaném provedení má dvě protiskluzové drážky. Je určen pro krytí schodových hran, olemování podlahových konvertorů, aj.Schodová hrana 41 x 27 mm (šroubovací, samolepící)

Schodový profil 41x27 mm s oblou hranou, se šrouby posunutými od hrany schodu. Na nášlapné straně je opatřen protiskluznými drážkami.Schodová hrana 36 x 20 mm s protiskluznými gumami (šroubovací)

Profil je opatřen vloženými protiskluznými gumami. V místech s vyšší zátěží (vlhko, prach,…) doporučujeme gumy do profilu vlepit vhodným lepidlem.Schodový profil 35 x 35 mm (šroubovací, samolepící)

Schodový pofil 35x35 mm s jemným zoubkováním. Otvory šroubů jsou posunuty dovnitř schodů pro ochranu proti odlomení hrany schodu během montáže i provozu.Schodová hrana 40 x 20 mm (šroubovací)

Hliníková šroubovací schodová hrana v eloxovaném provedení opatřená protiskluzovými drážkami.Schodová hrana 41 x 27 mm s protiskluzem (šroubovací)

Schodový profil s nalepovacím protiskluzovým páskem. Pro nižší riziko odlomení hrany schodů při vrtání otvorů nebo během používání jsou šrouby posunuty dovnitř schodu. Tento schodový profil lze také kombinovat s fotoluminiscenční páskou.Schodová hrana 45 x 27 mm (samolepící)

Hliníková schodová hrana samolepící. V eloxovaném i fóliovaném provedení má dvě protiskluzové drážky. Je určena pro krytí schodových hran u kterých je z funkčních nebo estetických důvodů potřeba většího přesahu profilu. Dva proužky speciálního lepidla zajišťují dokonalé a pevné přilnutí profilu k podkladu.Schodová hrana 46 x 30 mm s protiskluzovou gumou (šroubovací)

Hliníková šroubovací schodová hrana v eloxovaném provedení s protiskluzovou gumou. V základním provedení je guma v černé barvě, na zakázku je možno objednat gumu v hnědém a šedém provedení.Schodová hrana 65 x 42 mm (šroubovací)

Hliníková šroubovací schodová hrana v eloxovaném provedení opatřená protiskluzovými výstupky.Stránka:
1
2
3
>
>>