Telefon

Centrála Kroměříž

(+420) 573 334 575

Telefon

Prodejna Praha

(+420) 266 314 814

×
 x 

NAŠE NABÍDKA

Obkladové lišty a profily

Tato kategorie obsahuje obkladové profily a obkladové lišty, např: ukončovací „L“ profily, oblé ukončovací profily, okapničky, nájezdové profily, schodové hrany a další. V nabídce máme hliníkové profily, mosazné, nerezové a s různými povrchovými úpravami.

Obkladové lišty


Dilatační profil PVC

Dilatační profil z PVC je určený k vyrovnávání tlaku u lepených dlážděných nebo kamenných podlah. Zabraňuje vzniku prasklin a porušení podlahy. Používá se pro velkoplošné dlážděné podlahy, které vyžadují částečné vytvoření mezer.

Cena od
156,09 Kč

Hliníkové listello 25 mm

Dekorativní členěný hliníkový profil pro zabudování do obkladů o minimální tloušťce 8,5 mm. Je vyroben s moderní povrchovou úpravou - imitací kartáčované nerezi, ve třech barevných provedeních. Viditelná šířka profilu je 25 mm. Dostupný je v délce 250 cm. Použitím tohoto profilu a výběrem vhodného odstínu dosáhneme efektního doplnění moderních obkladů.

Cena od
350,90 Kč

Hliníkové listello 50 mm

Dekorativní plochý hliníkový profil pro zabudování do obkladů o minimální tloušťce 8,5 mm. Je vyroben s moderní povrchovou úpravou - imitací kartáčované nerezi, ve třech barevných provedeních. Viditelná šířka profilu je 50 mm. Dostupný je v délce 250 cm. Použitím tohoto profilu a výběrem vhodného odstínu dosáhneme efektního doplnění moderních obkladů.

Cena od
617,10 Kč

Hliníkové listello oblé 25 mm

Dekorativní oblý hliníkový profil pro zabudování do obkladů o minimální tloušťce 8,5 mm. Je vyroben s moderní povrchovou úpravou - imitací kartáčované nerezi, ve třech barevných provedeních. Viditelná šířka profilu je 25 mm. Dostupný je v délce 250 cm. Použitím tohoto profilu a výběrem vhodného odstínu dosáhneme efektního doplnění moderních obkladů.

Cena od
350,90 Kč

Kovové dilatace k podlahovým krytinám

Cena od
949,85 Kč

Listello U-TRIM

Dekorativní profil ve tvaru ´U´ s opticky nerušivou viditelnou částí. Využívá se pro dekorativní rozdělení plochy a k optickému vylepšení obkladů.

Cena od
723,98 Kč

Nerez listelo U

Ozdobný nebo dilatační profil z nerezu. Profil má šířku 25 a 40 mm. Délka profilu je 250 mm a je vyráběn v pololesklém i kartáčovaném provedení.

Cena od
470,69 Kč

Nerezový ochranný roh 25 x 25 mm

Rohový profil z nerezu nebo hliníku ve tvaru L je určený k ochraně hrany a připevnění na zeď. Používá se tam, kde je zapotřebí zvýšená ochrana hrany, např. v průmyslových prostorách, koupalištích atd....

Cena od
804,65 Kč
×

TOP